O Nas

Jak to wszystko się zaczęło?

Nasza przygoda z podróżowaniem rozpoczęła się wiele lat temu, gdy jeszcze byliśmy dziećmi. Wszystkie wakacje spędzaliśmy podróżując z rodzicami, z małą przyczepą Niewiadów.


To właśnie rodzice zaszczepili w nas pasję do podróży. Dzięki corocznym wakacyjnym i zimowym wyprawom przemierzyliśmy całą Europę, poznając najbardziej urokliwe i często trudno dostępne miejsca.

Dlaczego MY?

Jesteśmy wypożyczalnią, która powstała z myślą o wymagających klientach.  Podróżowanie kamperem to suma wszystkich naszych wymagań i oczekiwań. Łączy niezapomniane przygody, zapierające dech w piersiach widoki oraz komfort jazdy…


Cenimy niezależne podróżowanie. Zależy nam na tym, żeby nasz urlop przebiegał według planu i zasad, które sami ustalamy. Jednocześnie robimy to co kochamy, w sposób, który zapewnia nam wygodę i komfort. Taką samą niezależność i luksus staramy się zapewniać naszym klientom, oferując bogato wyposażone samochody, które zapewnią przyjemność podróżowania przez 365 dni w roku.

Luksusowe apartamenty na kołach

Nasze kampery to luksusowe apartamenty na kołach. Cechuje nas dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, dlatego jesteśmy pewni, że poczujesz się w nich, jak w domu. 


Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych, dlatego przygotowujemy i sprawdzamy pojazdy przed wyjazdem każdego klienta, tak, jakbyśmy sami wybierali się w długą podróż.


Jeżeli potrzebujesz rady, w jaki sposób najlepiej przygotować się na wyjazd, co ze sobą zabrać lub gdzie pojechać, z przyjemnością doradzimy i podzielimy się naszym doświadczeniem. Zależy nam na tym, żeby Twoja podróż przebiegała bez niespodzianek i była przygodą, którą będziesz wspominać z uśmiechem.